Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Golf to piękny sport

Wpadnij w góry na weekend wspaniałe szlaki i górskie powietrze

Klimat najpiękniejszego kurortu jakim bez wątpienia jest Zakopane znane są nie tylko w naszym kraju, ale również zagranicą już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane stało się miejscem spotkań, wypoczynku a nawet inspiracją twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny charakter i położenie Zakopanego bardzo sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na niepowtarzalne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten górski kurort wypoczynkowy ogromna ilość turystów. Żeby móc przyjąć tak olbrzymią liczbę turystów Zakopane proponuje im bardzo rozbudowaną bazę noclegową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą pokoje prywatne, schroniska młodzieżowe czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o luksusowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie bez problemu może zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego indywidualne oczekiwania.

Komfortowa pod względem wyposażenia baza lokalowa znajduje się zarówno w cichych zakątkach miasta jak również przy tętniącym gwarem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej okolicy wyciągów narciarskich a fani górskich wspinaczek mogą przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką przygotowało współczesne Zakopane nie ogranicza się tylko do zapewnienia odpowiednich warunków lokalowych, ale również ogromu atrakcji, które umilają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w wielu przypadkach z sauny, salonu Spa czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych potraw towarzyszy lokalna muzyka przez góralskich muzyków.

Sporo informacji zaczerpnięto z portalu:: apartamenty Zakopane centrum